Niebo / Piekło , Anioły , Demony , Egzorcyzmy

Wbrew temu co uważają ludzie wyznający religie chrześcijańskie mniemam, że zło nie jest dziełem Diabła, ani dobro dziełem Boga. Zło jak i dobro pochodzi od ludzi, a że człowiek w znakomitej większości ma taka a nie inną naturę – chciwą obłudną, bezwzględną, na Ziemi jest tyle zła i okrucieństwa. Wbrew temu co podaje religia katolicka aniołowie nie są żołnierzami czy sługami Boga a demony Szatana którzy nie dotknęli nogą Ziemi tylko duszami ludzi, którzy przez wiele wcieleń byli prawi, dobrzy. Wierzę w nawiedzenia czy opętania, ale egzorcyści kościelni zamiast wyganiać złą duszę która karmi się energią opętanego wyganiają diabła, stąd zwykle takowe egzorcyzmy nie przynoszą skutku. Anioły i Demony to dusze które przybywają w świecie astralnym, bo nie przeszły na”drugą stronę” Dusze, które pozostały w astralu czyli w świecie będącym połączeniem rzeczywistości ziemskiej a tzw. Niebem – termin, który dla każdego może oznaczać coś innego ale tak na prawdę niebo czy piekło jest stanem ducha,. Dla mnie byłby to stan ducha który indukowałaby rzeczywistość w której byłbym zdrowy, u boku miałbym swojego psa Hektora i kochającą kobietę, tudzież dziecko – córkę lub syna, w sumie wolałbym córkę; nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.
Dusze pozostają w astralu bo nie potrfią pogodzić się ze śmiercią, nie potrafią się rozstać ze swoimi dobrami, które mieli tutaj na Ziemi, czy ze swoją cielsnością, seksem, itp.Ludzie po śmierci pozostają w astralu często ze względu na swoich bliskich – ich tęsknotę, chcą  dalej być ich opoką i prowadzić przez życie jak to czynili przed śmiercią.

Ten wpis został opublikowany w kategorii astral, duch, duchy, Hektor, Miłość, Nerwica, Nerwica Natręctw, OCD, piekło, pies, Przyjaciel, przyjaciele, przyjaźń, Reinkarnacja, Śmierć, Świat, Zaburzenia obsesyjno kompulsyjne, Życie, Życie po Śmierci i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>