Sen , Elfy , Film i Pocałunek

Miałem ostatnio bardzo fajny sen. Byłem aktorem.  Grałem w filmie w którym wątkiem przewodnim była obrona Ziemi przed najeźdźcami z kosmosu . W świecie realnym ludzie żyli na Ziemi w harmonii z elfami. Elfy różniły się od tych z opowieści fantasy wzrostem, były nieco wyższe.
Ja, byłem odtwórcą głównej roli, żołnierzem sił specjalnych a moją partnerką w walce była waleczna królowa elfów, którą grała elfka z elfiego szlacheckiego rodu, piękna na ciele jak i na duszy. Ja, grałem w uniformie , w butach na trochę wyższym koturnie Oprócz tego na planie byłem w gorsecie; bo mam trochę brzucha. W związku z powyższym elfka odtwarzającą swoją rolę nie widziała tak naprawdę mnie i  mojej twarzy. Zakończono zdjęcia do filmu, a ona cały czas nie wiedziała jak wyglądam naprawdę bo nie zdejmowałem kostiumu żeby jej nie rozczarować a ona niezmiernie pałała chęcią zobaczenia, kto się kryje pod tym uniformem. Nadszedł dzień premiery i było uroczyste spotkanie ludzi zaangażowanych w produkcję filmu, oczywiście nie mogło się obejść beze mnie, bo przecież byłem odtwórcą głównej roli męskiej. Pomyślałem, co będzie to będzie. Staliśmy na piedestale, a ja w środku. Wtedy weszła ona, była jeszcze piękniejsza niż na planie filmowym, długie włosy platynowy blond. Kiedy intuicyjnie wyłowiła mnie wzrokiem spośród ekipy filmowej widziałem że jest wyraźnie zaintrygowana, o rozczarowaniu nie było mowy.. Podeszła do mnie lekko się schyliła i nasze usta się spotkały. Pocałunek był tak wyraźny, realistyczny. Ta chwila była czymś wspaniałym,  tęsknię za tym snem i za nią.

Ten wpis został opublikowany w kategorii emocje, Miłość, Nerwica, Nerwica Natręctw, sen, sny, Świat i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>