Nerwica Natręctw leki / nowy lek Gabapentin

Kilka dni temu zacząłem brać nowy lek. Lek o nazwie GABAPENTIN. W jego przypadku jakikolwiek skutek leczniczy (czy działania niepożądane) pojawia się po tygodniu więc za wcześnie żeby napisać cokolwiek o jego działaniu.Wziąwszy już ponad trzydzieści leków dawno przestałem się łudzić że jakiś lek przyniesie wymierne efekty;  ale jakby dygnęło choć o milimetr to byłoby to bardzo dużo. Oczywiście cały czas biorę trzy główne leki: Anafranil, Fevarin, Lerivon. Gabapentin i leki które wymieniłem w tym wpisie są na zasadzie dokooptowania.
Na przestrzeni ostatnich dwóch lat wypróbowałem trzy inne leki o których nie pisałem. Mianowicie: Solian,  Lyrica i Pinexet. Przy dwóch pierwszych nie poczułem żadnego działania, ani pozytywnego ani negatywnego więc je sobie odpuściłem, natomiast Pinexet biorę od czasu do czasu na spanie. Convulex, o którym pisałem również nic nie wniósł do mojej choroby.

Ten wpis został opublikowany w kategorii choroba, leczenie, lek, leki, leki - działania niepożądane, leki - skutki uboczne, Nerwica, Nerwica Natręctw, Nerwica Natręctw Leki, OCD, ocd leki, Zaburzenia obsesyjno kompulsyjne i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>